درباره ما

گسترش پیچ و مهره های صنعتی با هدف تأمین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پالایشگاه و پتروشیمی از قبیل انواع پیچ و مهره و واشر و انکربولت و استادبولت ... در سال  1367به مدیریت آقای یزدانی تأسیس گردیده و با توجه به زیر ساختهای ارتباطی موجود خود آمادگی دارد تا در جهت تأمین نیازهای صنایع و شرکت ها و پروژه ها همکاری لازم را با تمامی شرکت ها و مجموعه های مرتبط به عمل آورد. لذا بدین منظور زمینه فعالیت " گسترش پیچ و مهره های صنعتی " به شرح ذیل معرفي میگرد: 

تولید و تامین انواع مختلف پیچ و مهره و واشر و انکربلت و یوبلت و استاد بلت و... مورد مصرف درصنعت نفت، گاز، پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع خودرو و سیمان، صنایع هوافضا و نیروگاه ها.

 تنوع محصولات: پیچ، مهره، واشر، انکربولت، استادبولت، یوبولت، اکسپنشن بولت و پیچ و مهره های دنده ریز و خاص از جمله اقلامی هستند که این شرکت آنها را در اندازه هاي گوناگون اینچی و متری بدون محدودیت طول و براساس نقشه و استاندارد در انواع گریدها تولید و ارائه می نماید.

این شرکت کلیه ی تستهای مکانیکی و شیمیایی تحت گواهینامه ی کشور سازنده و یا متالورژی رازی یا آزمایشگاه کنترل کیفیت سازه امیر کبیر را ارائه می دهد.  اینک با توجه به فعالیتهای فوق، این شرکت آمادگی خود را برای تأمین کلیه ی نیازهای شرکت های مرتبط در زمینه های مشترک با تأکید بر سه شرط زیر اعلام می دارد:

1. کیفیت درخواستی و تضمین شده کالا و خدمات

2.کمترین زمان ارائه کالا

3. قیمت رقابتی و مناسب